close
دانلود آهنگ جدید
بادرود رسانه
امام جمعه بادرود: مطالبه مردم در تکمیل باند دوم بادرود -کاشان محقق شود

قاسمی امام جمعه بادرود

نطنز- امام جمعه بادرود گفت: مطالبات و خواسته‌های مردم و مسئولان برای تکمیل باند دوم بادرود – کاشان سریعتر محقق شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه بادرود، با اشاره به دستور ترامپ برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه اظهار کرد: خروج آمریکایی ها از سوریه، نشانه شکست جبهه ظلم و زور در مقابل جبهه مقاومت است که وعده الهی است؛ از طرفی در اتفاقات کشور سوریه بر همگان اثبات شد که قدرت آمریکا پوشالی است.

امام جمعه بادرود گفت: خروج آمریکایی ها از سوریه را می‌توان شکست آمریکا از ایران هم دانست؛ در حالی که جمهوری اسلامی ایران به طور مستقیم و با تمام قدرت در سوریه حاضر نشد و از پشت صحنه به مردم مظلوم این کشور کمک می‌کرد، موجب شکست و خروج آمریکاییها از سوریه شده است.

.

قاسمی افزایش نفوذ ایران و شکست برنامه‌های آمریکا در منطقه را پیام دیگر خروج آمریکاییها از سوریه دانست. وی با اشاره به موضوع یکی از نمایندگان مجلس با کارمند گمرک در هفته اخیر با تأکید بر اینکه نماینده مجلس منتخب و خدمتگزار مردم است نه رئیس مردم، بیان کرد: نماینده مجلس شورای اسلامی باید با مردم رفتاری درست داشته باشد، متأسفانه رفتار نماینده سراوان در شأن یک نماینده مجلس نبود و در شأن مجلس جمهوری اسلامی ایران هم نبود که دو ساعت از وقت آن صرف چنین موضوعی شود.

وی افزود مجلس به جای آنکه به بررسی حادثه مهم آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان و سوختن و کشته شدن چند دانش آموز مظلوم بپردازد، دو ساعت از وقت آن صرف موضوع نماینده سراوان می شود.

خطیب جمعه بادرود در ادامه خطبه به سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به بادرود اشاره کرد و گفت: انتظار داریم سریعتر مطالبات و خواسته های مردم و مسئولان درباره تکمیل باند دوم بادرود – کاشان، روکش آسفالت جاده ایستگاه راه آهن و میدان غدیر تا آستان مقدس آقاعلی‌عباس‌(ع) محقق شود.

قاسمی همچنین از مسئولان شهرستان و استان خواست به وضعیت نابسامان نمایندگی ثبت احوال بادرود رسیدگی کنند02 / 10 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت