close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
خادمی خبر داد: اختصاص یک هزار تن قیر برای تکمیل و اصلاح باند دوم بادرود -کاشان

معاون وزیر راه

نطنز- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هزار تن قیر برای تکمیل، رفع نواقص و اصلاح محور ۵۵ کیلومتری بادرود - کاشان اختصاص می یابد.

مهندس خیرالله خادمی امروز(چهارشنبه) در حاشیه بازدید از محور بادرود – کاشان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، از اختصاص یک هزار تن قیر برای تکمیل و آسفالت باند دوم این محور پر تردد خبر داد و اظهار کرد: این هزار تن قیر برای تکمیل و رفع نواقص و اصلاح محور ۵۵ کیلومتری بادرود - کاشان  انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز طرح های احداث حوزه راه آهن، بزرگراه ها و آزادراه‌های کشور برای سال ۹۸ اختصاص یافته است، گفت: پیش بینی می شود مجلس شورای اسلامی حدود ۵۰ هزار میلیارد ریال برای این طرح ها تصویب کند البته این میزان حدود ۲۰ درصد از ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات حوزه احداث راه ها و راه آهن کشور در سال گذشته بیشتر است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: هم اکنون ۱۲ هزار و ۳۷۰ کیلومتر انواع راه ریلی، بزرگراهی و آزادراهی در دست احداث داریم.

وی با بیان اینکه هفت هزار و ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در کشور در حال احداث است، خاطرنشان کرد: یک هزار و ۱۶۰ کیلومتر آزادراه در دست احداث بوده که شامل ۵۰ درصد از دو هزار و ۲۰۰ کیلومتر آزادراه موجود کشور است.02 / 10 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت