close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرماندار نطنز: همه شهرها و روستاهای نطنز به فیبر نوری متصل شدند

فرماندار نطنز

نطنز- فرماندار نطنز گفت: با اجرای طرح فیبر نوری به طول ۱۷۰ کیلومتر از اصفهان، تا کاشان همه شهرها و روستاهای شهرستان به فیبر نوری سراسری متصل شدند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، امروز (سه شنبه) یوسف حسنی در شورای اداری شهرستان که در دانشگاه پیام نور نطنز و با حضور  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان نطنز با ۳۸ هزار و ۱۹۵ مشترک تلفن ثابت، ضریب نفوذ ۱۰۶ درصدی این بخش را در کشور از آن خود کرده و رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به ارائه سرویس های اینترنت تصریح کرد: تمامی شهرها و روستاهای بالای ۲۰ خانوار در نطنز با ۴۵ سایت BTS از اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات بهره مند هستند.

فرماندار نطنز یادآور شد: با اجرای پروژه فیبر نوری شهرستان به مسافت ۱۰۰ کیلومتر تا اصفهان و ۷۰ کیلومتر تا کاشان به جز سه روستا همه شهرها و روستاهای نطنز به فیبر نوری سراسری متصل هستند.

وی گفت: شهرستان نطنز در مرکز کشور ۴۷۹ کیلومتر راه اعم از آزادراه، راه اصلی و فرعی دارد که بخش عمده ای از آنها دارای آنتن دهی مطلوب سرویس های تلفن همراه است06 / 07 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت