close
دانلود آهنگ جدید
بادرود رسانه
حسنی: تعداد سالمندان در نطنز بالاتر از میانگین استانی است

سالمندان

نطنز- فرماندار نطنز با بیان اینکه تعداد سالمندان در نطنز بالاتر از میانگین استانی است، گفت: دو هزار و ۱۴۳ سالمند بالای ۷۵ سال در شهرستان نطنز زندگی می کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، یوسف حسنی در جلسه شورای سالمندان، اظهار کرد: بررسی وضعیت معیشتی و اجتماعی سالمندان و برنامه ریزی برای برگزاری همایش ها و جشنواره های مرتبط برای سالمندان از مهم ترین اهداف و وظایف کنونی شورای سالمندان اداره بهزیستی است.

وی افزود: بنا به پیشنهاد اداره بهزیستی مراسم نکوداشتی با دعوت از سالمندان بالای ۷۵ سال در نطنز با هدف تجلیل و تکریم از آن ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار خواهد شد.

فرماندار نطنز گفت: محوریت این همایش نکوداشت، تقویت فرهنگ احترام به سالمندان است و در تاریخ شانزدهم شهریور ماه در باغ سبب نطنز و با اجرای برنامه های متنوع برگزار می شود.

حسنی با بیان اینکه دو هزار و ۱۴۳ سالمند بالای ۷۵ سال در شهرستان زندگی می کنند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۱۷۴ سالمند در شهرها و  ۹۶۹ سالمند در روستاهای شهرستان حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: فرمانداری نطنز حمایت های لازم در مورد صدور مجوز و هماهنگی برای اجرای برنامه ها را خواهد داشت و برای پیگیری و پیشبرد هرچه بهتر این همایش "علیرضا ادایی خضری" به عنوان دبیر اجرایی آن انتخاب و معرفی می شود.16 / 05 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت