close
دانلود آهنگ جدید
بادرود رسانه
رقابت ۵۴۰ داوطلب در آزمون سراسری شهرستان نطنز

کنکور سمیرم

 نطنز-رییس دانشگاه پیام‌نور نطنز گفت: آزمون سراسری ۹۷ با حضور ۵۴۰ داوطلب در پنج رشته در شهرستان نطنز به رقابت می پردازند.

محمد حمیدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد: آزمون سراسری امسال با رقابت ۵۴۰ داوطلب شامل  ۳۲۲ داوطلب زن و ۲۱۸ داوطلب مرد در پنچ گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، هنر، تجربی، زبان‌های خارجی و علوم انسانی در این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در آزمون گروه علوم ریاضی و فنیصبح پنجشنبه هفتم تیرماه با حضور ۴۷ داوطلب که ۱۹ نفر از این تعداد زن و ۲۸ داوطلب مرد هستند، به رقابت خواهند پرداخت.

رییس دانشگاه پیام‌نور نطنز اظهار کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز صبح روز پنج‌شنبه همزمان با گروه ریاضی برگزار خواهد شد که در این آزمون از ۱۲۶ داوطلب  ۷۴ داوطلب  زن و ۵۲ داوطلب مرد شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: آزمون گروه آزمایشی هنر نیز با حضور ۵۱ نفر شامل ۳۵ داوطلب زن و ۱۶ داوطلب مرد در عصر همان روز برگزار می‌شود.

حمیدی با اشاره به رقابت ۲۳۵ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی افزود: در این گروه آزمایشی نیز ۱۴۲ داوطلب زن و ۹۳ داوطلب مرد، صبح روز جمعه ۱۶ تیر به رقابت می‌پردازند.

وی تاکید کرد: در آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی که عصر جمعه برگزار می‌شود ۸۱  داوطلب حضور دارند که از این تعداد ۵۲  نفر داوطلب زن و ۲۹ داوطلب مرد هستند.

به گزارش ایمنا؛ سال گذشته تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری در شهرستان نطنز ۴۹۳ نفر بود.11 / 04 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت