close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی: کارگروه ملی سازگاری با کم آبی برای همیشه جوابگو نخواهد بود

صفاری نطنزی

نطنز-نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم تحمل بی آبی را برای چند ساعت بیشتر نخواهند داشت باید نسبت به تامین آب شرب تدبیری شود، این کم آبی در بعضی شهرستان ها از شرایط بدتری برخوردار است، کارگروه ملی سازگاری با کم آبی برای همیشه جوابگو نخواهد بود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده نطنز؛ مرتضی صفاری نطنزی در نشست علنی امروز(سه شنبه) مجلس با اشاره به نامه تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی در برخی امور درست عمل نمی کند به طوری که در شهرهای نطنز، بادرود و قمصر مردم با سرقت های مکرر مواجه هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بحران آب در دنیا و کشور گفت: این کم آبی در فلات مرکزی و استان اصفهان جدی تر است، میزان بارندگی در منطقه شدیدا کاهش یافته و ذخایر آب استان نیز به مرز هشدار رسیده است، وزارت نیرو باید طرح ضربتی در این زمینه داشته باشد.

وی ادامه داد: مردم تحمل بی آبی را برای چند ساعت بیشتر نخواهند داشت قبل از اینکه مردم را در خیابان ها ببینیم نسبت به تامین آب شرب تدبیری شود، این کم آبی در بعضی شهرستان ها از شرایط بدتری برخوردار است، کارگروه ملی سازگاری با کم آبی تا همیشه جوابگو نخواهد بود، چاره ای بیاندیشد.

نماینده مجلس ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی که شعار اقتصادی سال است، باید با یک برنامه و راهکار جدی همراه باشد، تجربیاتی در این رابطه در کشورهای دیگر وجود دارد، بنابراین برای عملی شدن این کار به طور حتم باید برنامه مدونی بین دستگاهی طراحی شود.22 / 01 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت