close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
زمین های تشنه نطنز سیراب شدند

بارش باران

 نطنز-رییس اداره هواشناسی نطنز گفت: در هجدهمین روز از ماه فروردین؛ بارش باران هوای نطنز و بادرود را بهاری کرد.

ناصر عزیزی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد:  بارش باران بهاری در هجدهمین روز از ماه فروردین ۹۷ هوای شهرهای نطنز و بادرود را بهاری کرد.

رییس اداره هواشناسی نطنز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته میزان بارش به بیش از ۱۰ میلی متر رسید که این مقدار بارندگی نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۵۰ درصد کاهش را نشان می دهد.

رییس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش باران در روزهای پایانی هفته گذشته و صبح امروز موجب شادمانی و خرسندی دامداران و کشاورزان منطقه بادرود شد.

وی افزود:در طی دو روز گذشته میران بارندگی در سال زراعی جاری بیش از ۵۵.۹ میلی متر گزارش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته( ۱۰۹.۵میلی متر)افت قابل ملاحظه ای را نشان می دهد.

عزیزی بیشترین میزان بارندگی را متعلق به روستای ابیانه با ۱۳ میلی متر و یارند با ۸.۵ میلی متر اعلام کرد و خاطرنشان کرد: با تغییر شرایط جوی؛ شاهد بارش برف در ارتفاعات کرکس نیز بوده ایم.

وی تصریح کرد: در فروردین ماه پیش بینی می شود بارش های خوبی داشته باشیم و  امیدواریم این میزان افت بارش تا حدی جبران خشکسالی و بی آبی شود.19 / 01 / 1397 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت