close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
مسئول فوریت های پزشکی نطنز: برخورد پژو با گاردریل در آزادراه نطنز-اصفهان؛ ۳ مجروح برجا گذاشت

حادثه

نطنز-مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نطنز گفت: برخورد خودرو پژو با گاردریل در آزاد راه نطنز-اصفهان ۳ مجروح برجای گذاشت.

حسین مخلصی  صبح روز دو شنبه در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد: این حادثه ساعت۱ و ۳۵ دقیقه بامداد در محور آزادراه نطنز-اصفهان؛ محدوده رحمت آباد کیلومتر ۱۰ نطنز اتفاق افتاد.

مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نطنز  افزود: در این حادثه؛ تکنسین های اورژانس ۱۱۵ و نجاتگران هلال احمر نطنز با حضور در صحنه؛ ضمن اقدامات پیش بیمارستانی جهت درمان تکمیلی مصدومان را به بیمارستان خاتم الانبیای نطنز منتقل کردند فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز با برخورداری از ۴ پایگاه شهری و جاده‌ای، یک اتاق فرمان و ۳۰ نفر پرسنل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

وی جمعیت شهرستان را بالغ بر ۴۷ هزار نفر عنوان کرد و گفت: شهرستان نطنز در ۱۲۵ کیلومتری  شمال استان اصفهان واقع شده که دارای ۲ بخش مرکزی و بادرود و ۵۰ روستا و ۴ شهر نطنز، بادرود، خالدآباد و طرق رود است؛ این شهرستان محل گذر آزادراه کاشان-نطنز-اصفهان و جاده ترانزیت تهران - جنوب و خط ریلی تهران -جنوب و تهران-اصفهان-شیراز است و حدود ۴۵۰ کیلومتر جاده‌های اصلی و فرعی را پوشش می‌دهد.25 / 07 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت