close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
فرمانده انتظامی نطنز: همکاری پلیس و اصناف کاهش جرایم و سرقت به دنبال داشته است

بنی ادمی

نطنز-فرمانده انتظامی نطنز گفت: همکاری متقابل پلیس با اصناف موجب کاهش جرائم و سرقت در شهرستان نطنز شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز؛ سرهنگ علی بنی آدمی در همایش پلیس و اصناف شهرستان  با بیان اینکه خداوند نعمت امنیت را بر ما ارزانی داشته است، اظهار کرد: استکبار جهانی درست پس از انقلاب و در حالی که هنوز استقلال خود را به دست نیاورده بودیم جنگ را به ما تحمیل کرد و در آن زمان مردم تا سن ۷۰ سال به جبهه ها رفتند و با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند و پیروز شدند.

وی افزود: امروز امنیتی که در کشور وجود دارد مرهون هدایت ها و منویات رهبر معظم انقلاب است و اگر این هدایت ها نبود معلوم نبود چه بر سر ما می آمد.

فرمانده انتظامی نطنز به تلاش های نیرو های انتظامی و نظامی کشور در راه توسعه توانمندی های نظامی و تکیه بر خود به جای خرید سلاح از خارج اشاره کرد و این مهم را نشانه اقتدار جهوری اسلامی ایران با بیش از هزاران جانباز، شهید و مفقود الاثر دانست.

وی به نقش مهم اصناف در حفظ اقتدار نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: پشتیبانی اصناف در دفاع مقدس کمک زیادی به جبهه ها کرد و امروز همکاری اصناف یا نیروی انتظامی از طریق نشست های اداره صنعت و معدن با اصناف و رساندن پیام های پلیس به آن ها باعث کاهش جرائم و کاهش سرقت ها در شهرستان شده است.

بنی آدم همچنین به صاحبان اصناف هشدار داد: نسبت به رعایت قوانین و اخذ پروانه کسب توجه کافی را داشته باشند چرا که هر چه اصناف قانونمندتر باشند نظم جامعه و امنیت آن بیشتر خواهد بود./21 / 07 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت