close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه نطنز: روز قدس، روز ایستادگی در برابر دشمن است

کاشان - ایرنا - امام جمعه نطنز گفت: روز قدس، روز ایستادگی در برابر دشمن و نه گفتن به سه ضلع از دشمنان یعنی آمریکا، صهیونیست‌، عربستان و هم ‌پیمانان آن ‌ها است.

به گزارش ایرنا، حجت ‌الاسلام روح الله امینی در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته نطنز با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی روز قدس ابراز کرد: با شرکت در راهپیمایی روز قدس برای همیشه یک نه عملی به صهیونیست ‌ها و کسانی که جرات بازگو کردن جنایات آن ‌ها را ندارند خواهیم گفت.
وی با بیان این که آمریکا از روزهای ابتدایی انقلاب ‌اسلامی با تهدید و تحریم، دشمنی خود را ثابت کرده است، خاطر نشان کرد: دشمن تلاش می ‌کند با سم‌پاشی از طریق ماهواره و اینترنت سبک زندگی علوی را از ما بگیرد و تاکنون مردم به آن نه گفته‌ اند و از این به بعد هم با ایستادگی به تهدیدها، نه خواهند گفت.
خطیب جمعه نطنز با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام اسلامی‌، خاطرنشان کرد: انتخابات تمام شد و اکنون به فرموده مقام معظم رهبری زمان عمل به بایدها توسط رئیس‌ جمهوری است و تمامی افراد در جامعه باید به مسئولان در اصلاح امور و مطالبات مردم کمک کنند.
وی با تاکید بر این که سند 2030 یک مساله بسیار مهم در کشور است، افزود: با حساسیت ‌هایی که در جامعه به واسطه تذکرهای رهبری ایجاد شد این سند لغو شد و این در حالی است که ما در کشور سند تحول داشتیم.
امینی با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و فرمان آتش به اختیار، گفت: این سخن مقام معظم رهبری نشان‌ دهنده دغدغه ایشان به مسائل فرهنگی است و یک‌ سری از افراد در جامعه استقلال‌، عزت، اسلام و ارزش‌ها در جامعه را زیر سئوال می ‌برند.27 / 03 / 1396 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت