close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
ضرورت ارتباط تنگاتنگ دانشگاه با مسؤولان و مردم برای حل مشکلات جامعه

خبرگزاری فارس: ضرورت ارتباط تنگاتنگ دانشگاه با مسؤولان و مردم برای حل مشکلات جامعه

یوسف حسنی ظهر امروز در جلسه تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی نطنز که در محل این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: یکی از خصوصیات شهرستان موفق و شهر موفق در بعد آموزشی، وجود یک دانشگاه قوی در آن مجموعه بوده و خوشبختانه دانشگاه آزاد نطنز هم از نظر علمی دارای ویژگی‌های خوبی است.

وی افزود: یکی از انتظاراتی که مسؤولان و مردم از دانشگاه دارند، ارتباط دانشگاه با مردم و مسؤولان اجرایی است که متأسفانه به نظرمی رسد این ارتباط ضعیف بوده و می‌طلبد که از طرف دانشگاه این ارتباط به خوبی برقرار شود.

.

فرماندار شهرستان نطنز تصریح کرد: امیدواریم سرپرست جدید دانشگاه با برقراری ارتباط تنگاتنگ با مسؤولان و مردم درصدد حل مشکلات جامعه برآید، زیرا اعتقاد داریم یک مکان علمی بهترین جا برای حل‌ و فصل مشکلات است.

حسنی بیان کرد: دانشگاه باید برنامه فرهنگی با محتوای غنی ارائه کند تا محتوای تأثیرگذاری در سطح شهرستان داشته باشد و در این راه می‌تواند از ظرفیت‌های مسؤولان و نخبگان هم استفاده کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از معضلات فعلی این دانشگاه کم بودن دانشجو است و باید تلاش کرد این نقیصه برطرف شود، همچنین در مورد رشته‌ها نیز باید نگاه ویژه‌ای داشت و با توجه به پیشرفت تحصیلی دانشجوها بتوانیم رشته‌های کارشناسی ارشد را افزایش دهیم.

فرماندار شهرستان نطنز در پایان گفت: متأسفانه این دانشگاه در حوزه علوم انسانی فقط یک‌ رشته دارد که با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه «علوم انسانی»، امیدواریم با ثبت تعداد بیشتری از رشته‌های علوم انسانی در این دانشگاه هم با توجه به دغدغه ایشان حرکت کرده و هم از ظرفیت‌های شهرستان در این زمینه استفاده شود21 / 06 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت