close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
با کمک خیرین نطنز و بادرود ؛ ۲۸ نوعروس به خانه بخت می روند

به گزارش بادرود رسانه ؛ محمدرضا مومی اردستانی مدیر کمیته امداد نطنز  اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان نطنز در نظر دارد تا ۲۸ نوعروس را به خانه بخت بفرستد.

مومی اردستانی با تاکید بر اینکه برای تامین جهیزیه این نو عروسان نیازمند همراهی و مساعدت مردم، مسئولان و به خصوص خیرین هستیم، افزود: تاکیدهای بسیار بر امر ازدواج و تشکیل خانواده، متاسفانه به دلایل مختلف شاهد افزایش سن ازدواج و حتی بی انگیزگی به این امر مقدس در میان برخی از جوان ها هستیم و یکی از این علت ها بحث اقتصادی است که به میزان بالاتری مددجویان کمیته امداد را درگیر خود کرده است.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از نو عروسان به خاطر مشکل جهیزیه ازدواج نمی کنند و تهیه جهزیه توسط کمیته امداد برای این نو عروسان نیازمند همکاری اقشار مختلف مردم و به خصوص خیرین است و افراد می‌توانند مسوولیت تهیه یک یا چندین جهیزیه را پذیرفته و یا مسوولیت تامین بخشی از جهیزیه دختران را قبول کنند.

مدیر کمیته امداد نطنز بیان کرد: کمیته امداد در راستای مباحث فرهنگی که از مطالبات رهبر معظم انقلاب است به منظور ترویج فرهنگ ازدواج برنامه‌ریزی کرده و امیدوار است تا با همکاری خیرین، تعداد کمک هزینه های تامین جهیزیه و هدیه ازدواج روز به روز در شهرستان بیشتر شود تا دخترانی که در شرف ازدواج و زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند بتوانند به خانه بخت بروند.

وی خاطر نشان کرد: اقشار مختلف مردم و خیران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۵۲۹۶۸۵۰۰۰۹ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد واریز و کمک های نقدی خود را به کمیته امداد نطنز تحویل دهند.

 08 / 06 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت