close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
امام جمعه نطنز: رجایی و باهنر نمونه والای تعهد در برابر ولی فقیه بودند

 امام جمعه نطنز گفت: شهیدان رجایی و باهنر شهیدانی بودند که در حقیقت نمونه های والای تعهد در برابر ولایت ولی فقیه بودند.

به گزارش بادرود رسانه  حجت الاسلام والمسلمین روح الله امینی امروز در خطبه های نماز جمعه نطنز با گرامیداشت هفته دولت و قدردانی از تلاش دولت مردان و مدیران دستگاه های اجرایی به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اشاره کرد و اظهار داشت: این دو شهید بزرگوار افرادی بودند که در برابر ولی امر مسلمانان جهان متعهد بوده و ذوب در ولایت بودند.
وی افزود: هفته دولت فرصتی مغتنم و ارزشمند برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود و باید در فرصت های به وجود آمده برای تبیین این موارد به قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان گام برداشت.
وی با اشاره به نقاط ضعف، مشکلات، کمبودها و نارسایی هایی که در کشور وجود دارد گفت: باید نقاط قوت، دستاوردها و خدمت های انجام شده نیز به اطلاع مردم برسد.
امام جمعه نطنز با بیان این که باید رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را در زمینه های مختلف اعم از اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به معنای واقعی کلمه و به صورت جدی مورد توجه قرار دهیم خاطرنشان کرد: در این صورت تا اندازه زیادی مشکلات، چالش ها و دغدغه های موجود در زمینه های مختلف رفع خواهد شد.
امروز مشکل جامعه ما بیکاری و رکود اقتصادی است و اگر وقت بزرگان ما صرف پرداخت به اموری چون کنسرت ها که اصولا مربوط به رفاه طلبان و متمولان است بشود از هدف اصلی دور می شویم.

 امینی  همچنین از هزینه کردن بیت المال در هفته دولت و در مسیر تبلیغاتی و انتخاباتی انتقاد و بیان کرد:  به فرموده رهبر معظم انقلاب، دولتمردان نباید وقت خود را در امور انتخاباتی بگذرانند چرا که مردم وقتی ببینند که مسئولی صادقانه در جهت رفع مشکلات جامعه فعالیت می کند این خود بهترین تبلیغ محسوب می شود.

وی با اشاره به دیدار دولتمردان با رهبر معظم انقلاب، افزود: سخنان رهبر معظم انقلاب گرچه در مقام ارشادی است اما باید چراغ راه و فصل الخطاب دولتمردان در فعالیت ها قرار بگیرد.

.06 / 06 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت