close
متخصص ارتودنسی
بادرود رسانه
نمایش کودکانه «بله برون» در بادرود روی صحنه می‌رود

خبرگزاری فارس: نمایش کودکانه «بله برون» در بادرود روی صحنه می‌رود

علی مشربی در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری بادرود، موسسه فرهنگی و هنری پرهام فیلم بادرود با بهره‌گیری از هنر کودکان خلاق و هنرمند نمایش کودکانه فولکوریک و موزیکال را آماده سازی نموده و از دوم شهریور به مدت ده شب در مجتمع فرهنگی و هنری بادرود به روی صحنه می‌رود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز تصریح کرد: نمایش بله برون که به نویسندگی و کارگردانی عبدالمحمود کبیری به روی صحنه خواهد رفت، حکایت مراسم خواستگاری سنتی شهر بادرود را تداعی کرده و درعین‌حال به مسائل و مشکلات امروز جوانان در راه ازدواج هم می‌پردازد که بسیار جالب، جذاب، آموزنده و دیدنی است.

وی بابیان اینکه مجموعاً 18 کودک در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند، گفت: صحنه‌های خواستگاری قدیم مرسوم در شهر بادرود به تصویر درمی‌آید و با توجه به آموزنده بودن و جذاب بودن قابلیت اجرا در شهرها و مراکز استانی و کشوری را دارا خواهد بود.

مشربی در پایان اظهار داشت: البته در این 10 شب علاوه بر نمایش بله برون 2 نمایش کودکانه روباه زبل و خرس جنگل با موضوع آموزش فریب نخوردن کودکان از افراد سودجو و همچنین نمایش گرگم و گله می‌برم با موضوع حمایت والدین از فرزندان نیز به روی صحنه می‌رود.02 / 06 / 1395 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت