close
دانلود آهنگ جدید
بادرود رسانه
اختصاص ۸ میلیارد ریال برای آسفالت‌ معابر و خیابان‌های شهر نطنز+تصاویر

شهردار نطنز گفت: سال گذشته بیش از دو هزار و ۵۰۰ تن آسفالت‌ریزی معابر و خیابان‌های اصلی شهر با اعتباری بالغ‌ بر هشت میلیارد ریال انجام شد.
 اختصاص 8 میلیارد ریال برای آسفالت‌ معابر و خیابان‌های شهر نطنز+تصاویر
به گزارش بادرود رسانه ؛ سیدمحسن تجویدی گفت: متأسفانه شهر نطنز در زمینه زیرساخت‌ها، تأسیسات و معابر شهری دارای مشکلات اساسی است و یکی از مواردی که در این زمینه به‌ طور جدی خودنمایی می‌کند و بسیار مشکل‌ساز و خطرآفرین بوده، مشکل پیاده‌روهای شهر است.
وی گفت: حجم و گستردگی کار در سطح شهر بسیار زیاد است و رفع کامل آن به هزینه و زمان زیادی نیاز دارد.

شهردار نطنز تأکید کرد: سال گذشته بیش از دو هزار و ۵۰۰ تن آسفالت‌ریزی معابر و خیابان‌های اصلی شهر با اعتباری بالغ‌ بر هشت میلیارد ریال انجام شد.
وی افزود: امسال بخش مهمی از توان و فعالیت عمرانی خود را به ایجاد، بهسازی و سنگ‌فرش پیاده‌روهای سطح شهر اختصاص داده‌ایم و سعی می‌کنیم این عملیات در سال‌های آینده نیز ادامه پیدا کند.
./

تجویدی تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه‌های  مذکور بیش از یک ماه است که آغاز شده و در این مدت پیاده‌رو مقابل اداره پست به مساحت ۱۲۰ مترمربع، مقابل دبیرستان سمیه به مساحت ۳۰۰ مترمربع و بلوار آزادگان با مساحت حدود ۶۰۰ مترمربع انجام‌ شده است و همچنین  این عملیات در شهرک گنبد باز، خیابان امام رضا(ع) آغاز شده و در این نقطه عملیات دیوارسازی، جدول کاری، زیرسازی و ایجاد نهر مخصوص کاشت درخت و در نهایت ایجاد پیاده‌روی استاندارد با جدیت ادامه دارد.

وی افزود: از دیگر نقاط اجرای عملیات، بلوار پلیس است که با توجه به جمعیت زیاد مسکن مهر و شهرک گنبد باز دارای بار جمعیتی زیادی است و به حمدالله عملیات جدول‌گذاری، تعویض جدول‌های فرسوده و زیرسازی و سنگ‌فرش پیاده‌روها در آن پیشرفت بسیار خوبی داشته است.


شهردار نطنز بیان داشت: با توجه به بودجه و بضاعت شهرداری سعی کرده‌ایم تا حد ممکن از مصالح مرغوب به‌ویژه سنگ، به دلیل ماندگاری بالا و زیبایی بیشتر آن استفاده کنیم28 / 06 / 1394 نويسنده: رحمت اله کاملي ارسال نظر براي اين مطلب ()


منوي اصلي
آخرين مطالب ارسالي
آرشيو مطالب
پيوند ها
آمار سايت